Yığma komandalarımızın təlim-məşq toplanışı olacaq

Sportarena.az      13 Fevral 2018, 12:33

17 və 19 yaşadək qızlardan ibarət Azərbaycan yığma komandalarının Bakıda təlim-məşq toplanışı olacaq. 

 

Sportarena.az xəbər verir ki, U-17 fevralın 12-dən 28-dək, U-19 isə fevralın 14-dən 21-dək hazırlıq keçəcək. Toplanışa dəvət olunmuş futbolçuların siyahısını diqqətinizə çatdırırıq:

 

U-19:
1 Nigar Abdulova - FK Qəbələ (Qəbələ, Azərbaycan)
2 Sudə Topçu - 1207 Antalya Döşəməaltı Bələdiyyə Spor (Türkiyə)
3 Firəngiz Əzizova - FK Gənclik (Şəki, Azərbaycan)
4 Peritan Bozdağ - Konak Bələdiyyə spor (İzmir, Türkiyə)
5 Ayşən Əhmadova - FK Gənclik (Şəki, Azərbaycan)
6 Cəmilə Hüseynova - FK Qubek (Balakən, Azərbaycan)
7 Həqiqət Qasımova FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)
8 Vüsalə Hacıyeva - FK Sumqayıt (Sumqayıt, Azərbaycan)
9 Vüsalə Seyfətdinova - FK Gənclik (Şəki, Azərbaycan)
10 Dilge Uyğun - Ayntraxt (Frankfurt, Almaniya)
11 Aytən İbadova- FK Qubek (Balakən, Azərbaycan)
12 Firəngiz Teymurova - FK Keşlə (Bakı, Azərbaycan)
13 Nino Qurqenidze Martve - (Kutaisi, Gürcüstan)
14 Rövşanə Sərdarlı - FK Gənclik (Şəki, Azərbaycan)
15 Muazəz Yağmur Özkumru - Konak Bələdiyyə spor (İzmir, Türkiyə)
16 Ülkü Özdəmir - Montabaur FK (Montabaur, Almaniya)
17 Arzu Əliyeva - FK Sumqayıt (Sumqayıt, Azərbaycan)
18 Haticə Özdəmir - Montabaur FK (Montabaur, Almaniya)
19 Siddika İriş - Konya Pema Koleci (Konya, Türkiyə)
20 Kapçak Dərya Çərkəzköy - 1923 Gənclik Spor (Türkiyə)

 

U-17:
1 Nərgiz Əliyeva - FK Baku City (Azərbaycan)
2 Elvira Əsgərzadə - FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)
3 İlahə Əkbərova - FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)
4 Aytac Feyzullayeva - FK Gənclik (Şəki, Azərbaycan)
5 Minarə Gözəlova - FK Tahsil (Azərbaycan)
6 Lamiyə Qurbanova - FK Qəbələ (Azərbaycan)
7 Nigar Mirzəliyeva - FK Baku City (Azərbaycan)
8 Ləman Niftəliyeva - FK Fidan (Azərbaycan)
9 Melis Ersoy - Karabük Gənclikspor(Türkiyə)
10 Fidan Abdulrahmanova - FK İnter (Azərbaycan)
11 Alina Nahmədova - FK Fidan (Azərbaycan)
12 Umnisə Əliyeva - FK Fidan (Azərbaycan)
13 Nərmin Əhmədli - FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)
14 Coşqunə Əliyeva - FK Baku City (Azerbaijan)
15 Sona Rəhimova - FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)
16 Anna Abulaşvili - FK Qəbələ (Azərbaycan)
17 Aytac Nemətova - FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)
18 Beyzanur Aslan - FK Antalyaspor (Antalya,Türkiyə)
19 Gizem Arık - FK Kanalboyu Nilufərspor (Türkiyə)
20 Lamiyə Əlizadə - FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)
21 Birgul Çelik - FK Çərkəzköy 1923 Spor (Türkiyə)
22 Neslihan Bozkaya - FK Kəmər (Türkiyə)
23 Pərvin Səfərəliyeva - FK Keşlə (Azərbaycan)
24 Nəzrin Məmiyeva - FK Keşlə (Azərbaycan)

DİGƏR XƏBƏRLƏR
XƏBƏR LENTİ
ÇOX OXUNANLAR
SORĞU
"Qarabağ" Avropa Liqasının qrupunda neçənci yeri tutacaq?
 1-ci
 2-ci
 3-cü
 4-cü
ARXİV
 jQuery UI Datepicker - Display inline
Copyright © 2018 Sportarena.az
Sayt Five Agency tərəfdən hazırlanmışdır

Ən son idman xəbərlərini səhifəmizdən də izləyin