Avropa Liqası: 1-ci təsnifat mərhələsinin bütün cütləri

Sportarena.az      20 İyun 2018, 15:25

Avropa Liqasında 2018/2019 mövsümünün ilk püşkatması keçirilib. 

 

Sportarena.az xəbər verir ki, Azərbaycan klubları - “Qəbələ”, “Neftçi” və “Keşlə” ilə yanaşı, Avropanın digər komandaları da püşk nəticəsində rəqiblərini tanıyıblar:

 

Avropa Liqası, 1-ci təsnifat mərhələsi

Styarnan (İslandiya) - Nomme Kalyu (Estoniya) 
Dunayska Streda (Slovakiya) - Dinamo (Tbilisi, Gürcüstan) 
Rasinq Yunion (Lüksemburq) - Vitorul (Rumıniya) 
Derri Siti (İrlandiya) - Dinamo (Minsk, Belarus) 
Şemrok Rovers (İrlandiya) - AIK (İsveç) 
Banants (Ermənistan) - Sarayevo (Bosniya və Herseqovina) 
Baltsan (Malta) - Keşlə (Azərbaycan) 
İlves (Tampere, Finlandiya) - Slaviya (Sofiya, Bolqarıstan) 
Ştumbras (Litva) - Apollon (Limassol, Kipr) 
Samtredia (Gürcüstan) - Tobol (Qazaxıstan) 
Torshavn (Farer adaları)/Sent Cosef (Cəbəllütariq) - OFK (Çernoqoriya) Konnas Kuey (Uels) - Şaxtyor (Soliqorsk, Belarus) 
Enqordani (Andorra)/Folqor (San Marino) - Kayrat (Almatı, Qazaxıstan) Honved (Macarıstan) - Rabotniçki (Makedoniya) 
Birkirkara (Malta)/Klaksvik (Farer adaları) - Jalgiris (Litva) 
Şiroki Briyeq (Bosniya və Herseqovina) - Domjale (Sloveniya) 
Partizani (Albaniya) - Maribor (Sloveniya) 
Zarya (Beltsı, Moldova) - Qornik (Polşa) 
Laxti (Finlandiya) - Hafnarfyordur (İslandiya) 
Petrokub (Moldova) - Osiyek (Xorvatiya) 
Rudar (Çernoqoriya) - Partizan (Serbiya) 
Fola Eş (Lüksemburq) - Europa (Cəbəllütariq)/Priştina (Kosovo) Reyncers (Şotlandiya) - Şkupi (Makedoniya) 
Neftçi (Azərbaycan) - Uypeşt (Macarıstan) 
Spartak (Subotiça, Serbiya) - Kolreyn (Şimali İrlandiya) 
Ventspils (Latviya) - Luftetari (Albaniya) 
Anortosis (Kipr) - Laçi (Albaniya)
ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) - Riqa (Latviya) 
Qlenavon (Şimali İrlandiya) - Molde (Norveç) 
Proqres (Lüksemburq) - Qəbələ (Azərbaycan) 
Buduçnost (Çernoqoriya) - Trençin (Slovakiya) 
Pünik (Ermənistan) - Vardar (Makedoniya) 
Kliftonvil (Şimali İrlandiya) - Nordsyelland (Danimarka) 
Ferentsvaroş (Macarıstan) - Makkabi (Təl-Əviv, İsrail) 
Milsami (Moldova) - Slovan (Bratislava, Slovakiya) 
Radniçki (Serbiya) - Sent Culiya (Andorra)/Qzira Yunayted (Malta) Hibernian (Şotlandiya) - NSİ Runavik (Farer adaları) 
Lex (Polşa) - Qandzasar (Ermənistan) 
Rudar (Sloveniya) - Tre Fiori (San Marino)/Bala Taun (Uels) 
Çixura (Gürcüstan) - Beytar (İsrail) 
Levadiya (Estoniya) - Dandolk (İrlandiya) 
Vaduts (Lixtenşteyn) - Levski (Sofiya, Bolqarıstan) 
Vestmannaeyyar (İslandiya) - Sarpsborq (Norveç) 
Jelezniçar (Bosniya və Herseqovina) - Narva Trans (Estoniya) Kopenhagen (Danimarka) - KuPS (Finlandiya) 
Kevn Druids (Uels)/Trakay (Litva) - İrtış (Qazaxıstan) 
Liepaya (Latviya) - Hakken (İsveç)

DİGƏR XƏBƏRLƏR
XƏBƏR LENTİ
ÇOX OXUNANLAR
SORĞU
"Qarabağ" Avropa Liqasının qrupunda neçənci yeri tutacaq?
 1-ci
 2-ci
 3-cü
 4-cü
ARXİV
 jQuery UI Datepicker - Display inline
Copyright © 2018 Sportarena.az
Sayt Five Agency tərəfdən hazırlanmışdır

Ən son idman xəbərlərini səhifəmizdən də izləyin