Avropa Liqasında 1-ci mərhələ başa çatdı

Sportarena.az      20 İyul 2018, 01:42

Avropa Liqasında 1-ci təsnifat mərhələsinə yekun vurulub.

 

Sportarena.az xəbər verir ki, Azərbaycanın Avroliqadakı təmsilçiləri – “Neftçi”, “Qəbələ” və “Keşlə” də ilk rəqibləri ilə cavab görüşlərinə məhz bu gün çıxıblar. Klublarımızın hamısının mübarizəni dayandırdığı gündə daha 40 görüş baş tutub.

 

Bu gün keçirilən oyunlardan sonra 2-ci təsnifat mərhələsinə vəsiqə qazanan bütün kollektivlərin adına aydınlıq gəlib. Gecənin bütün nəticələrini təqdim edirik:

 

Avropa Liqası, 1-ci təsnifat mərhələsi, cavab oyunları

19 iyul

Kayrat (Qazaxıstan) - Enqordani (Andorra) 7:1 (3:0)

Tobol (Qazaxıstan) - Samtredia (Gürcüstan) 2:0 (1:0)

Dinamo (Minsk, Belarus) - Derri Siti (İrlandiya) 1:2 (2:0)

Vitorul (Rumıniya) - Rasinq Yunion (Lüksemburq) 0:0 (2:0)

Qandzasar (Ermənistan) - Lex (Polşa) 2:1 (0:2)

İrtış (Qazaxıstan) - Trakai (Litva) 0:1 (0:0)

Laçi (Albaniya) - Anortosis (Kipr) 1:0 (1:2)

Qzira Yunayted (Malta) - Radniçki (Serbiya) 0:1 (0:4)

Molde (Norveç) - Qlenavon (Şimali İrlandiya) 5:1 (1:2)

Nomme Kalyu (Estoniya) - Styarnan (İslandiya) 1:0 (0:3)

Slaviya (Bolqarıstan) - İlves (Finlandiya) 2:1 (1:0)

Riqa (Latviya) - ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) 1:0, penaltilər 3:5 (0:1)

Slovan (Slovakiya) - Milsami (Moldova) 5:0 (4:2)

AİK (İsveç) - Şemrok Rovers (İrlandiya) 1:1 (1:0)

Apollon (Kipr) - Ştumbras (Litva) 2:0 (0:1)

Dinamo (Tiflis, Gürcüstan) - Dunayska Streda 1:2 (Slovakiya) (1:1)

Priştina (Kosovo) - Fola (Lüksemburq) 0:0, penaltilər 4:5 (0:0)

Zarya (Moldova) - Qurnik (Polşa) 1:1 (0:1)

Vardar (Makedoniya) - Pünik (Ermənistan) 0:2 (0:1)

Haken (İsveç) - Liepaya (Latviya) 1:2 (3:0)

Keşlə (Azərbaycan) - Baltsan (Malta) 2:1 (1:4)

Makkabi (Təl-Əviv, İsrail) - Ferensvaroş (Macarıstan) 1:0 (1:1)

Sarpsborq (İsveç) - Vestmannayar (İslandiya) 2:0 (4:0)

Şaxtyor (Belarus) - Konnas Kuey (Uels) 2:0 (3:1)

Jalgiris (Litva) - Klaksvik (Farer adaları) 1:1 (2:1)

Nordsyelland (Danimarka) - Kliftonvill (Şimali İrlandiya) 2:1 (1:0)

Proqres (Lüksemburq) - Qəbələ (Azərbaycan) 0:1 (2:0)

Beytar (İsrail) - Çixura (Gürcüstan) 1:2 (0:0)

Kopenhagen (Danimarka) - KuPS (Finlandiya) 1:1 (1:0)

Luftetari (Albaniya) - Ventspils (Latviya) 3:3 (0:5)

Sarayevo (Bosniya və Herseqovina) - Banants (Ermənistan) 3:0 (2:1)

Maribor (Sloveniya) - Partizani (Albaniya) 2:0 (1:0)

Titoqrad (Çernoqoriya) - B36 Torshavn (Farer adaları) 1:2 (0:0)

Partizan (Serbiya) - Rudar (Çernoqoriya) 3:0 (3:0)

Trençin (Slovakiya) - Buduçnost (Çernoqoriya) 1:1 (2:0)

Kolreyn (Şimali İrlandiya) - Spartak (Serbiya) 0:2 (1:1)

Dandalk (İrlandiya) - Levadiya (Estoniya) 2:1 (1:0)

Runavik (Farer adaları) - Hibernian (Şotlandiya) 4:6 (1:6)

Osiyek (Xorvatiya) - Petrokub (Moldova) 2:1 (1:1)

Tre Fiori (San Marino) - Rudar (Sloveniya) 0:3 (0:7)

Domjale (Sloveniya) - Şiroki Briyeq (Bosniya və Herseqovina) 1:1 (2:2)

Uypeşt (Macarıstan) - Neftçi (Azərbaycan) 4:0 (1:3)

Hafnarfyordur (İslandiya) - Lahti (Finlandiya) 0:0 (3:0)

DİGƏR XƏBƏRLƏR
XƏBƏR LENTİ
ÇOX OXUNANLAR
SORĞU
"Qarabağ" Avropa Liqasının qrupunda neçənci yeri tutacaq?
 1-ci
 2-ci
 3-cü
 4-cü
ARXİV
 jQuery UI Datepicker - Display inline
Copyright © 2018 Sportarena.az
Sayt Five Agency tərəfdən hazırlanmışdır

Ən son idman xəbərlərini səhifəmizdən də izləyin