AL: 3-cü mərhələnin bütün cütləri

Sportarena.az      23 İyul 2018, 17:55

Bu gün Avropa Liqasının 3-cü təsnifat mərhələsinin püşkatma mərasimi keçirilib.

 

Sportarena.az xəbər verir ki, İsveçrənin Nyon şəhərindəki püşkatmada Çempionlar Liqasında mübarizə aparan “Qarabağ” - “Kukesi” cütündə məğlub olan tərəfin də rəqibi bilinib. Azərbaycanı bu yarışda heç bir klub təmsil etmir. “Neftçi”, “Qəbələ” və “Keşlə” Avropa Liqasında mübarizəni elə ilk mərhələdəcə dayandırıb.

 

Avropa Liqasında 3-cü təsnifat mərhələsinin oyunları avqustun 9-da və 16-da keçiriləcək.

 

Avropa Liqası, 3-cü təsnifat mərhələsi

Ludoqorets (Bolqarıstan) - Videoton (Macarıstan) cütünün məğlubu – Zrinski (Bosniya və Herseqovina) - Valletta (Malta) cütünün qalibi

Legiya (Polşa) - Spartak (Slovakiya) cütünün məğlubu - Düdelanj (Lüksemburq) - Drita (Kosovo) cütünün qalibi

Sutyeska (Çernoqoriya) - Alaşkert (Ermənistan) cütünün qalibi - ÇFR Kluj (Rumıniya) - Malmö (İsveç) cütünün məğlubu

Olimpiya (Sloveniya) - Kruzeyders (Şimali İrlandiya) cütünün qalibi - BATE (Belarus) - HJK (Finlandiya) cütünün məğlubu

Şkendiya (Makedoniya) - Şerif (Moldova) cütünün məğlubu - Santa Koloma (Andorra) - Valyur (İslandiya) cütünün qalibi

Kork Siti (İrlandiya) - Seltik (Şotlandiya) - Rusenborq (Norveç) cütünün məğlubu

Spartak (Latviya) - La Fiorita (San-Marino) cütünün qalibi - Srvena Zvezda (Serbiya) - Suduva (Litva) cütünün məğlubu

TNS (Uels) - Linkoln (Cəbəllütariq) cütünün qalibi - Astana (Qazaxıstan) - Midtyulland (Danimarka) cütünün məğlubu

Dinamo (Zaqreb, Xorvatiya) - Hapoel (Beer-Şeva, İsrail) cütünün məğlubu - APOEL (Kipr) - Flora (Estoniya) cütünün qalibi

Torpedo (Kutaisi, Gürcüstan) - Vikinqur (Farer adaları) cütünün qalibi - Kukesi (Albaniya) - Qarabağ (Azərbaycan) cütünün məğlubu

Tobol (Qazaxıstan) - Pünik (Ermənistan) cütünün qalibi - Makkabi (Təl-Əviv, İsrail) - Radniçki (Serbiya) cütünün qalibi

Dunayska Streda (Slovakiya) - Dinamo (Minsk, Belarus) cütünün qalibi - Zenit (Rusiya)

Ayaks (Hollandiya) - Şturm (Avstriya) cütünün məğlubu - Dandalk (İrlandiya) - AEK (Kipr) cütünün qalibi

Senkt-Qallen (İsveçrə) - Sarpsborq (İsveç) cütünün qalibi - Riyeka (Xorvatiya)

Başakşəhər (Türkiyə) - Aberdin (Şotlandiya) - Bernli (İngiltərə) cütünün qalibi

Zarya (Ukrayna) - Braqa (Portuqaliya)

Hapoel (Hayfa, İsrail) - Hafnarfyordur (İslandiya) cütünün qalibi - Sarayevo (Bosniya və Herseqovina) - Atalanta (İtaliya) cütünün qalibi

Genk (Belçika) - Fola (Lüksemburq) cütünün qalibi - Şaxtyor (Belarus) - Lex (Polşa) cütünün qalibi

Vitorul (Rumıniya) - Vitess (Hollandiya) cütünün qalibi - PAOK (Yunanıstan) - Bazel (İsveçrə) cütünün məğlubu

Nordsyelland (Danimarka) - AİK (İsveç) cütünün qalibi – Partizan (Serbiya) - Trakai (Litva) cütünün qalibi

Hibernian (Şotlandiya) - Asteras (Yunanıstan) cütünün qalibi - Molde (Norveç) - Laçi (Albaniya) cütünün qalibi

Hayduk (Xorvatiya) - Slaviya (Bolqarıstan) cütünün qalibi - Rudar (Sloveniya) - Styaua (Rumıniya) cütünün qalibi

Sevilya (İspaniya) - Uypeşt (Macarıstan) cütünün qalibi - Jalgiris (Litva) - Vaduts (Lixtenşteyn) cütünün qalibi

Siqma (Çexiya) - Kayrat (Qazaxıstan) - Alkmaar (Hollandiya) cütünün qalibi

Baltsan (Malta) - Slovan (Slovakiya) cütünün qalibi - Rapid (Avstriya)

Yurqarden (İsveç) - Mariupol (Ukrayna) cütünün qalibi - Ventspils (Latviya) - Bordo (Fransa) cütünün qalibi

ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) - Admira Vakker (Avstriya) cütünün qalibi - Styarnan (İslandiya) - Kopenhagen (Danimarka) cütünün qalibi

Olimpiakos (Yunanıstan) - Lütsern (İsveçrə)

Osiyek (Xorvatiya) - Reyncers (Şotlandiya) cütünün qalibi - Çixura (Gürcüstan) - Maribor (Sloveniya) cütünün qalibi

Qurnik (Polşa) - Trençin (Slovakiya) cütünün qalibi - Feyenoord (Hollandiya)

Yagelloniya (Polşa) - Riu Ave (Portuqaliya) cütünün qalibi - Gent (Belçika)

Spartak (Serbiya) - Sparta (Çexiya) cütünün qalibi - Brondbü (Danimarka)

Ufa (Rusiya) - Domjale (Sloveniya) cütünün qalibi - Honved (Macarıstan) - Proqres (Lüksemburq) cütünün qalibi

B36 Torshavn (Farer adaları) - Beşiktaş (Türkiyə) cütünün qalibi - Lask (Avstriya) - Lillestrom (Norveç) cütünün qalibi

Jelezniçar (Bosniya və Herseqovina) - Apollon (Kipr) cütünün qalibi - Dinamo (Brest, Belarus) - Atromitos (Yunanıstan) cütünün qalibi

Leyptsiq (Almaniya) - Haken (İsveç) cütünün qalibi - Universtatya Krayova (Rumıniya)

DİGƏR XƏBƏRLƏR
XƏBƏR LENTİ
ÇOX OXUNANLAR
SORĞU
"Qarabağ" Avropa Liqasının qrupunda neçənci yeri tutacaq?
 1-ci
 2-ci
 3-cü
 4-cü
ARXİV
 jQuery UI Datepicker - Display inline
Copyright © 2018 Sportarena.az
Sayt Five Agency tərəfdən hazırlanmışdır

Ən son idman xəbərlərini səhifəmizdən də izləyin