"Beşiktaş" qalib gəldi, "Zenit" ilə "Feyenoord" darmadağın oldu - YENİLƏNİB

Sportarena.az      10 Avqust 2018, 02:14

Futbol üzrə Avropa Liqasında 3-cü təsnifat mərhələsinin ilk oyunları keçirilib.

 

Sportarena.az xəbər verir ki, bu mərhələnin bir oyunu avqustun 7-də keçirilmişdi. Qalan bütün görüşlər isə bu gün baş tutub. Xeyli sürpriz hesabın qeydə alınıb.

 

Bu mərhələnin cavab oyunları isə avqustun 16-da keçiriləcək.

 

Avropa Liqası, 3-cü təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar

7 avqust

Pünik (Ermənistan) - Makkabi (Təl-Əviv, İsrail) 0:0

 

9 avqust

Ufa (Rusiya) - Proqres (Lüksemburq) 2:1

Alaşkert (Ermənistan) - ÇFR Kluj (Rumıniya) 0:2

Spartak (Latviya) - Suduva (Litva) 0:1

Hapoel (Hayfa, İsrail) - Atalanta (İtaliya) 1:4

Leyptsiq (Almaniya) - Universitatya (Krayova, Rumıniya) 3:1

Apollon (Kipr) - Dinamo (Brest, Belarus) 4:0

Dinamo (Minsk, Belarus) - Zenit (Rusiya) 4:0

Şerif (Moldova) - Valyur (İslandiya) 1:0

Hapoel (Beer Şeva, İsrail) - APOEL (Kipr) 2:2

Ludoqorets (Bolqarıstan) - Jrinski (Bosniya və Herseqovina) 1:0

Mariupol (Ukrayna) - Bordo (Fransa) 1:3

Siqma (Çexiya) - Kayrat (Qazaxıstan) 2:0

Şturm (Avstriya) - AEK (Larnaka, Kipr) 0:2

Torpedo (Kutaisi, Gürcüstan) - Kukesi (Albaniya) 5:2

Trençin (Slovakiya) - Feyenoord (Hollandiya) 4:0

Yagelloniya (Polşa) - Gent (Belçika) 0:1

Nordsyelland (Danimarka) - Partizan (Serbiya) 1:2

ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) - Kopenhagen (Danimarka) 1:2

Beşiktaş (Türkiyə) - LASK (Avstriya) 1:0

Genk (Belçika) - Lex (Polşa) 2:0

Başakşəhər (Türkiyə) - Bernli (İngiltərə) 0:0

Olimpiya (Sloveniya) - HJK (Finlandiya) 3:0

Olimpiakos (Yunanıstan) - Lütsern (İsveçrə) 4:0

Vitess (Hollandiya) - Bazel (İsveçrə) 0:1

Zarya (Ukrayna) - Braqa (Portuqaliya) 1:1

Kork Siti (İrlandiya) - Rusenborq (Norveç) 0:2

Spartak (Subotiça, Serbiya) - Bröndbü (Danimarka) 0:2

Hayduk (Xorvatiya) - Styaua (Rumıniya) 0:0

Hibernian (Şotlandiya) - Molde (Norveç) 0:0

Reyncers (Şotlandiya) - Maribor (Sloveniya) 3:1

Sarpsborq (İsveç) - Riyeka (Xorvatiya) 1:1

TNS (Uels) - Midtyulland (Danimarka) 0:2

Legiya (Polşa) - Düdelanj (Lüksemburq) 1:2

Slovan (Bratislava) - Rapid (Avstriya) 2:1

Sevilya (İspaniya) - Jalgiris (Latviya) 1:0

DİGƏR XƏBƏRLƏR
XƏBƏR LENTİ
ÇOX OXUNANLAR
SORĞU
"Qarabağ" Avropa Liqasının qrupunda neçənci yeri tutacaq?
 1-ci
 2-ci
 3-cü
 4-cü
ARXİV
 jQuery UI Datepicker - Display inline
Copyright © 2018 Sportarena.az
Sayt Five Agency tərəfdən hazırlanmışdır

Ən son idman xəbərlərini səhifəmizdən də izləyin