"Beşiktaş" qalib gəldi, "Zenit" ilə "Feyenoord" darmadağın oldu - YENİLƏNİB

Sportarena.az      10 Avqust 2018, 02:14

Futbol üzrə Avropa Liqasında 3-cü təsnifat mərhələsinin ilk oyunları keçirilib.

 

Sportarena.az xəbər verir ki, bu mərhələnin bir oyunu avqustun 7-də keçirilmişdi. Qalan bütün görüşlər isə bu gün baş tutub. Xeyli sürpriz hesabın qeydə alınıb.

 

Bu mərhələnin cavab oyunları isə avqustun 16-da keçiriləcək.

 

Avropa Liqası, 3-cü təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar

7 avqust

Pünik (Ermənistan) - Makkabi (Təl-Əviv, İsrail) 0:0

 

9 avqust

Ufa (Rusiya) - Proqres (Lüksemburq) 2:1

Alaşkert (Ermənistan) - ÇFR Kluj (Rumıniya) 0:2

Spartak (Latviya) - Suduva (Litva) 0:1

Hapoel (Hayfa, İsrail) - Atalanta (İtaliya) 1:4

Leyptsiq (Almaniya) - Universitatya (Krayova, Rumıniya) 3:1

Apollon (Kipr) - Dinamo (Brest, Belarus) 4:0

Dinamo (Minsk, Belarus) - Zenit (Rusiya) 4:0

Şerif (Moldova) - Valyur (İslandiya) 1:0

Hapoel (Beer Şeva, İsrail) - APOEL (Kipr) 2:2

Ludoqorets (Bolqarıstan) - Jrinski (Bosniya və Herseqovina) 1:0

Mariupol (Ukrayna) - Bordo (Fransa) 1:3

Siqma (Çexiya) - Kayrat (Qazaxıstan) 2:0

Şturm (Avstriya) - AEK (Larnaka, Kipr) 0:2

Torpedo (Kutaisi, Gürcüstan) - Kukesi (Albaniya) 5:2

Trençin (Slovakiya) - Feyenoord (Hollandiya) 4:0

Yagelloniya (Polşa) - Gent (Belçika) 0:1

Nordsyelland (Danimarka) - Partizan (Serbiya) 1:2

ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) - Kopenhagen (Danimarka) 1:2

Beşiktaş (Türkiyə) - LASK (Avstriya) 1:0

Genk (Belçika) - Lex (Polşa) 2:0

Başakşəhər (Türkiyə) - Bernli (İngiltərə) 0:0

Olimpiya (Sloveniya) - HJK (Finlandiya) 3:0

Olimpiakos (Yunanıstan) - Lütsern (İsveçrə) 4:0

Vitess (Hollandiya) - Bazel (İsveçrə) 0:1

Zarya (Ukrayna) - Braqa (Portuqaliya) 1:1

Kork Siti (İrlandiya) - Rusenborq (Norveç) 0:2

Spartak (Subotiça, Serbiya) - Bröndbü (Danimarka) 0:2

Hayduk (Xorvatiya) - Styaua (Rumıniya) 0:0

Hibernian (Şotlandiya) - Molde (Norveç) 0:0

Reyncers (Şotlandiya) - Maribor (Sloveniya) 3:1

Sarpsborq (İsveç) - Riyeka (Xorvatiya) 1:1

TNS (Uels) - Midtyulland (Danimarka) 0:2

Legiya (Polşa) - Düdelanj (Lüksemburq) 1:2

Slovan (Bratislava) - Rapid (Avstriya) 2:1

Sevilya (İspaniya) - Jalgiris (Latviya) 1:0

DİGƏR XƏBƏRLƏR
XƏBƏR LENTİ
ÇOX OXUNANLAR
SORĞU
Avrokubokların yeni formatında klublarımızdan ən azı biri qrup mərhələsinə vəsiqə qazana biləcəkmi?
 Bəli
 Xeyr
 Püşkdən asılı olacaq
 Klublarımızın işi çətin olacaq
ARXİV
 jQuery UI Datepicker - Display inline
Copyright © 2018 Sportarena.az
Sayt Five Agency tərəfdən hazırlanmışdır

Ən son idman xəbərlərini səhifəmizdən də izləyin