Avroliqanın qrup mərhələsinin 4-cü turuna start verilir

Sportarena.az      8 Noyabr 2018, 14:20

 

Bu gün Avroliqanın qrup mərhələsində 4-cü turun oyunları keçiriləcək.

Sport7.az xəbər verir ki, Azərbaycanın turnirdəki yeganə təmsilçisi "Qarabağ” Ukraynada "Vorskla” ilə üz-üzə gələcək.
 
Ağdam təmsilçisinin E qrupundakı rəqibi İngiltərə "Arsenal”ı Portuqaliya təmsilçisi "Sportinq”i qəbul edəcək.

Avroliqa, qrup mərhələsi, 4-cü tur
 
8 noyabr


A qrupu

 

00:00. "Bayer" (Leverkuzen, Almaniya) - "Sürix" (İsveçrə)
00:00. "Lüdoqorets" (Bolqarıstan) - AEK (Larnaka, Kipr)

"Sürix" - 9, "Bayer" - 6, AEK - 1, "Lüdoqorets" - 1.

 

B qrupu

00:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Leyptsiq" (Almaniya)
00:00. "Rusenborq"(Norveç) - "Zaltsburq" (Avstriya)

"Zaltsburq" - 9, "Leyptsiq" - 6, "Seltik" - 3, "Rusenborq" - 0.

 

C qrupu

00:00. "Slaviya" (Praqa, Çexiya) - "Kopenhagen" (Danimarka)
00:00. "Bordo" (Fransa) - "Zenit" (Rusiya)

"Zenit" - 7, "Slaviya" - 6, "Kopenhagen" - 4, "Bordo" - 0

 

D qrupu

19:50. "Fənərbağça" (Türkiyə) - "Anderlext" (Belçika)
00:00. "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - "Spartak" (Trnava, Slovakiya)

"Dinamo" - 9, "Fənərbağça" - 4, "Spartak" - 3, "Anderlext" - 1.

 

E qrupu

00:00. "Vorskla" (Poltava, Ukrayna) - "Qarabağ" (Azərbaycan)
00:00. "Arsenal" (İngiltərə) - "Sportinq" (Lissabon, Portuqaliya)

"Arsenal" - 9, "Sportinq" - 6, "Vorskla" - 3, "Qarabağ" - 0.

 

F qrupu

00:00. "Betis" (İspaniya) - "Milan" (İtaliya)
00:00. "Olimpiakos" (Yunanıstan) - "Düdelanj" (Lüksemburq)

"Betis" - 7, "Milan" - 6, "Olimpiakos" - 4, "Düdelanj" - 0.

 

G qrupu

21:55. "Spartak" (Moskva, Rusiya) - "Reyncers" (Şotlandiya)
21:55. "Rapid" (Vyana, Avstriya) - "Vilyarreal" (İspaniya)

"Reyncers" - 5, "Vilyarreal" - 5, "Rapid" - 3, "Spartak" - 2.

 

H qrupu

21:55. "Apollon" (Kipr) - "Ayntraxt" (Almaniya)
21:55. "Latsio" (İtaliya) - "Marsel" (Fransa)

"Ayntraxt" - 9, "Latsio" - 6, "Apollon" - 1, "Marsel" - 1.

 

I qrupu

00:00. "Genk" (Belçika) - "Beşiktaş" (Türkiyə)
00:00. "Malmö" (İsveç) - "Sarpsporq" (Norveç)

"Genk" - 6, "Malmö" - 4, "Sarpsporq" - 4, "Beşiktaş" – 3

 

J qrupu

00:00. "Akhisarspor" (Türkiyə) - "Sevilya" (İspaniya)
00:00. "Krasnodar" (Rusiya) - "Standard" (Lyej, Belçika)

"Krasnodar" - 6, "Standard" - 6, "Sevilya" - 6, "Akhisarspor" - 0.

 

K qrupu

19:50. "Astana" (Qazaxıstan) - "Yablonets" (Çexiya)
00:00. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) - "Renn" (Fransa)

"Astana" - 5, "Dinamo" - 5, "Renn" - 3, "Yablonets" – 2

 

L qrupu

 

00:00. BATE (Belarus) - Çelsi" (İngiltərə)
00:00. "Videoton" (Macarıstan) - PAOK (Yunanıstan)

"Çelsi" - 9. BATE - 3, PAOK - 3, "Videoton" - 3.

DİGƏR XƏBƏRLƏR
XƏBƏR LENTİ
ÇOX OXUNANLAR
SORĞU
"Qarabağ" Avropa Liqasının qrupunda neçənci yeri tutacaq?
 1-ci
 2-ci
 3-cü
 4-cü
ARXİV
 jQuery UI Datepicker - Display inline
Copyright © 2018 Sportarena.az
Sayt Five Agency tərəfdən hazırlanmışdır

Ən son idman xəbərlərini səhifəmizdən də izləyin