Birinci divizionda hakim təyinatları açıqlandı

Sportarena.az      12 Sentyabr 2018 , 20:16

Azərbaycan I Divizionunda III turun bütün təyinatları müəyyənləşib.

 

Sportarena.az təyinatları təqdim edir:

 

13 sentyabr (cümə axşamı)

 

“Qaradağ Lökbatan” – “Keşlə-2”

Hakimlər: Səbuhi Bayramov, Pərvin Talıbov, Aleksandr Musatkin, Emin Nağıbəyov

AFFA nümayəndəsi: Samir Kərəmov

Hakim-inspektor: Akif Əliyev

Lökbatan Olimpiya Kompleksinin stadionu

 

“Turan Tovuz”- MOİK

Hakimlər: Rəvan Həmzəzadə, İsgəndər Əliyev, Rahin Heybətov, Sərxan İsmayılov

AFFA nümayəndəsi: Yavər Rəhimov

Hakim-inspektor: Vaqif Ayvazov

Tovuz şəhər stadionu 

 

“Şüvəlan” – “Ağsu”

Hakimlər: Orxan Məmmədov, Azər Əsgərov, Eyyub İbrahimov, Bəxtiyar Gözəlov

AFFA nümayəndəsi: Elşad Ağayev

Hakim-inspektor: Əlibala Ələsgərov 

“AZAL Arena” (CBC Sport/ canlı)

 

14 sentyabr (cümə)

 

“Sabah-2” – “Zaqatala”

Hakimlər: Elgün Hüseynov, Hüseyn Əsgərov, Samir Hacıyev, Elçin Abdullayev

AFFA nümayəndəsi: Ələddin Ələkbərov

Hakim-inspektor: Ceyhun Haşımov

Binə qəsəbə stadionu

 

“Kəpəz” – “Neftçi-2”

Hakimlər: Xəlil Xəlilov, Roman Vasilyev, Elxan Əsgərzadə, Kərim Kərimov

AFFA nümayəndəsi: Sabir Mütəllimov

Hakim-inspektor: Rüfət Hüseynov

Gəncə şəhər stadionu

 

“Zirə-2” – “Qarabağ-2”

Hakimlər: Ramiz Məhərrəmov, Elmin Süleymanov, Kənan Məlikov, Rauf Allahverdiyev

AFFA nümayəndəsi: Rüfət Əliyev

Hakim-inspektor: Ülviyyə Mustafayeva

“AZAL Arena”

 

“Sumqayıt-2” – “Səbail-2”

Hakimlər: Alik Yunusov, Teymur Teymurov, Elnur Ağayev, Xalid Quliyev

AFFA nümayəndəsi: Sahib Əliyev

Hakim-inspektor: Munis Abdullayev

Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionu

 

Qeyd: Turun bütün oyunları saat 16:00-da başlanacaq.

DİGƏR XƏBƏRLƏR
XƏBƏR LENTİ
ÇOX OXUNANLAR
SORĞU
Premyer Liqada mövsümün gedişindən razısınızmı?
 Razıyam
 Narazıyam
 Maraqlanmıram
ARXİV
 jQuery UI Datepicker - Display inline
Copyright © 2018 Sportarena.az
Sayt Five Agency tərəfdən hazırlanmışdır

Ən son idman xəbərlərini səhifəmizdən də izləyin